Wierzymy w Twoje
marzenia!

Chwilówki Pożczyki gotówkowe Kredyty hipoteczne Kredyty gotówkowe


Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta na rynku.

Zmień okres oraz kwotę pożyczki aby zobaczyć więcej ofert.

Kredyty hipoteczne Konstancin-Jeziorna


Kredyty hipoteczne Konstancin-Jeziorna

Planujesz zakup mieszkania, domu lub budowę od zera? Kredyt hipoteczny pomoże Ci sfinansować inwestycję. Przygotuj się na szereg formalności których będzie wymagał bank, najważniejszymi elementami jest zdolność kredytowa oraz wkład własny (zazwyczaj 20-30% wartości inwestycji). Zdolność finansowa związana jest z dochodami (czym wyższe - tym wyższa zdolność kredytowa) oraz z rodzajem umowy o pracę (umowa o pracę na czas nieokreślony, na tę umowę banki patrzą bardzo przychylnie). Skorzystaj z naszej porównywarki kredytów hipotecznych i dobierz ofertę skrojoną dla siebie - sprawdź ofertę w mieście Konstancin-Jeziorna.


Serwis Extra Pożyczka nawiązał bezpośrednią współprace z bankami oferującymi kredyty hipoteczne, dlatego możemy zaoferować najlepsze warunki na rynku. Oto lista banków: City Handlowy, PKO Bank Polski, MBANK, SANTANDER, BNP PARIBAS, MILENNIUM BANK, PEKAO, ING BANK ŚLĄSKI, ALIOR, BANK POCZTOWY oraz pośrednik kredytów hipotecznych EXPANDER. Dziękujemy za uznanie naszych klientów, wystawione opinie oraz komentarze motywują nas do nawiązywania kolejnych współprac.


Kredyt hipoteczny jest celowym i długoterminowym produktem finansowym. Celowym, czyli bank udziela kredytu na konkretny cel, w tym przypadku na zakup lub budowę nieruchomości. Środki nie mogą zostać przeznaczone na inny cel. Zabezpieczeniem dla banku jest nieruchomość będąca przedmiotem umowy, jeśli kredytobiorca nie wywiąże się z umowy, bank może przejąć tę nieruchomość. Na koszt kredytu hipotecznego składa się kwota pożyczki, koszta pożyczki (ubezpieczenie kredytu, prowizja dla banku), ustanowienie hipoteki (opłata notarialna, wpis do księgi wieczystej) oraz oprocentowanie. Koszta te uwzględniane są w comiesięcznych ratach. Takiej pożyczki mogą udzielić jedynie banki, które są pod kontrolą Komisji Nadzoru Finansowego.

Adres:

Oddział: Konstancin-Jeziorna, województwo mazowieckie.